Іван   Микитин

Іван Микитин

Ровно, Ровенская обл.
ПЕРЕЗВОНИТЕ МНЕ

О специалисте

Коли на майданчику накопичуються гори сміття, старі габаритні меблі, вікна, двері тощо н, а необхідного транспорту немає, що ж робити робити? Рішення є, і воно досить просте – замовити послугу "вивіз будівельного сміття" у тих, хто на цьому спеціалізується. Ми саме ті хто Вам потрібні!Ми надаємо послуги з вивезення будівельного сміття більше 10 років, практики вистачає повірте!Що можна вивезти?

Сміття будь-яких видів, як будівельне, так і побутове, зокрема меблі, вікна, двері, балки, старе покриття підлоги, землю, глину, штукатурку, паперові відходи, обрізки гіпсокартону, залишки плитки, цегли, гілки з дерев та багато іншого. Габаритні, сипкі та інші відходи, будівельне сміття, яке не можна викидати у звичайні сміттєві баки. Усе, що захаращує простір, належить до категорії непотребу, усе, що заважає виконувати подальші будівельні або ремонтні роботи, сміття, яке накопичилось у підвалі, гаражі чи на горищі, вивозиться швидко у зручний для вас час.Яким чином відбувається вивіз будівельного сміття Рівне?Зателефонуйте до нас!

Спеціаліст поспілкується з Вами, виберемо автомобіль в залежності від кількості сміття та габаритів. Вивіз сміття в Рівному здійснюється на полігон твердих побутових відходів в Бармаках).При необхідності в наявності є вантажники, які знесуть, завантажать будівельне сміття в автомобіль. Хлопці працелюбні та відповідальні!У розпорядженні є такі автомобілі:- Бус - до 1,5 тони, тільки фасоване сміття. Ціна 800 грн.Простій автомобіля - перші 30 хвилин безкоштовно, далі 1 година 100 грн.- ЗІЛ 130 (самоскид) вантажопідйомністю до 7 тонн (5 кубів) Ціна - 1100 грн машина.Простій автомобіля - перші 1,5 години безкоштовно, далі 1 година 100 грн.- Камаз - 12 тонн. Ціна 2000 грн.Простій автомобіля - перші 1,5 години безкоштовно, далі 1 година 100 грн.Будівельне сміття може завантажуватися як насипом, так і фасованим в мішках. За необхідності до роботи залучаються навантажувачі Bobcat, екскаватори різних типів. Ціну уточнюйте.Крім того, надаються послуги вантажників, які швидко виконують вантажно-розвантажувальні роботи.1 вантажник за годину 200 грн. Мінімальний виїзд вантажників 1 година.

Список услуг и цен
Уборка помещений, клининг

Заметемо та упакуємо сміття в мішки, знесемо та завантажимо сміття

Мойка окон
от 50 грн/шт.
Мойка пластиковых окон
от 50 грн/шт.
Мойка деревянных окон
от 50 грн/шт.
Вынос крупногабаритного мусора
от 230 грн/м3
Муж на час
Вывоз строительного мусора
Оставьте свой отзыв о работе специалиста оставить отзыв
Место предоставления услуг
Районы города Ровно
Города Украины
Место предоставления услуг
Районы города Ровно
Ровно
Автовокзал, Басов Кут, Боярка, Дворец, Зал. вокзал, Золотиев, Колоденка, Льонокомбинат, Мокрый, Мототрек, Надвірна, Новый Двор, Пивзавод, Cеверный, Тынное, Центр, Чайка, Счастливое, Юбилейный
Города Украины
Ровенская обл.
Ровно