Улчна    Штуник

Улчна Штуник

Тернопіль, Тернопільська обл.
iconПрофіль перевірений
ПОДЗВОНІТЬ МЕНІ

Про спеціаліста

Ласкаво просимо до світу магії миттєвості та емоцій.

Уляна Штуник — професійний фотограф, який спеціалізується на:

репортажній зйомці:

заходів;

виставок;

дитячих свят;

портретній фотографії.

Мої кадри заповнені радістю, веселощами та пригодами, які перетворюються на незабутні спогади. Ви можете бути впевнені, що я зафіксую кожен магічний момент вашого свята, знімаючи безцінні посмішки, обійми та жарти.

Портретна фотографія — це мистецтво зафіксувати особливий характер і красу кожної людини. Я розумію важливість виразності та індивідуальності в кожній фотографії. Незалежно від того, чи ви шукаєте професійні портрети для своїх соціальних медіа, сімейні портрети або особисті знімки, я з радістю запропоную вам неперевершену якість та творчий підхід.

Мій стиль фотографії — це комбінація натурального світла, живих кольорів та непосильного бачення деталей. Я вміло працюю з атмосферою та настроєм, щоб створити унікальні зображення, які залишаться з вами назавжди. Моє завдання — забезпечити вам не тільки чудові фотографії, але й приємний досвід фотосесії.
Завжди ставлю клієнтів на перше місце. Ваше задоволення — моя головна мета. Я готова прослухати ваші побажання, врахувати потреби та надати індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Якщо ви прагнете закарбувати спогад зі свята вашої дитини або бажаєте зафіксувати красу вашої особистості, зв'яжіться зі мною сьогодні. Разом ми створимо вічні зображення, які будуть приносити радість протягом усього життя.
З нетерпінням чекаю зустрічі з вами.

Освіта

фотошкола 12 стільців

Дипломи та сертифікати
Залиште свій відгук про роботу спеціаліста залишити відгук
Місце надання послуг
Міста України
Місце надання послуг
Міста України
Тернопільська обл.
Тернопіль

Послуги інших спеціалістів