Публікації

Аварійна ситуація чи плановий ремонт у квартирі – в обох випадках не обійтися без послуг сантехніка. На щастя, сьогодні ви маєте вибір: скористатися послугами майстра з ЖЕКу або викликати приватного фахівця.

На перших етапах ремонту майже ніхто не приділяє уваги вибору розеток та вимикачів. Здається, набагато важливіше визначитися з меблями, кольором стін та покупкою побутової техніки.

Ваш будинок постійно сидить без світла, і ви навіть не заглядаєте в графіки відключень? Потрібно змінити дифавтомат? Вирішили встановити багатотарифний лічильник?

Зважитися на ремонт досить складно, адже цей процес найчастіше потребує фінансових ресурсів, часу та енергії.

Перед тим, як розпочати ремонт, хочеться знати точну суму майбутніх витрат. Це дуже раціональне рішення, особливо під час ремонту санвузла! Адже саме тут використовуються досить дорогі матеріали та застосовуються складні технологічні рішення.

Перебої з електрикою після обстрілів стали викликом для всієї України. Але найбільше від нестабільної напруги в мережі страждають жителі старих будинків, де дроти не змінювались 15-20 років.

Через безробіття третина українських фахівців готова змінити офіс на робочу професію – таку статистику надав портал grc.ua. Майстри з ремонту зараз дійсно необхідні, але опанувати більшість професій з нуля не так просто.

Ще влітку українці почали готуватися до того, що опалювальний сезон 2022-2023 років буде найважчим у нашій історії. А після масованих атак на ТЕЦ на початку жовтня очевидно, що ми маємо бути готові до будь-яких умов. І готовність – ключовий фактор. У цій статті ми зібрали поради урядовців та фахівців з енергоефективності, щоб прийдешня зима була для вас теплою.

На профільних сайтах можна знайти безліч порад про те, скільки коштує ремонт трикімнатної квартири та як його зробити. Але більшість українців цікавить кошторис та ремонт у невеликих приміщеннях, насамперед – квартирах-студіях.