Бельведер   Буд

Бельведер Буд

Київ, Київська обл.
ПОДЗВОНІТЬ МЕНІ

Про спеціаліста

Мінімальна вартість від 50 000 грн

Трансформація житла: мистецтво дизайну та ремонту від компанії Бельведер

Сучасний ремонт квартир, будинків чи офісів складно уявити без попередньо створеного дизайну, що буде враховувати особливості приміщення та всі побажання замовника щодо кольорів, меблів та усіх елементів декору. Останні тенденції в організації простору відображають функціональність, що поєднується з мінімалізмом, адже саме таким чином можна ефективно використовувати кожен метр корисної площі, не обтяжуючи простір зайвими деталями.

Ремонт - це творчий процес, який вимагає професіоналізму та досвіду. Наша команда фахівців готова взятися за будь-яку задачу, надаючи вам зручний супровід на всіх етапах робіт. Від планування до завершення – ми докладаємо всі зусилля, щоб ваш ремонт був не тільки безпечним та якісним, але й відповідав вашим індивідуальним бажанням.

Чому варто звернутися саме до нас?

Зробити ремонт не дорого цілком реально, але для цього потрібно чітко розуміти, що саме ви хочете бачити, а також звернутися до професіоналів, що зможуть визначити для вас потреби та всі нюанси. Пам'ятайте, що кожен ремонт починається з якісних матеріалів. Від правильного вибору покриттів та деталей залежить ваш комфорт. Спеціалісти завжди знають, які матеріали можна використовувати і на чому можна заощадити, а на чому економити категорично не варто. Що б ви не планували робити - косметичний чи капітальний ремонт у вашій квартирі, будинку чи офісі, важливо визначитися з тим, що ви там хочете бачити, в якому стилі має бути реалізований проєкт, а також, звісно, визначити бюджет для проведення робіт.

Ми пропонуємо виконання сучасних ремонтів і в своїй роботі керуємось наступними принципами:

• професійне виконання всіх видів робіт;

• використовуємо лише якісні матеріали і за необхідності можемо обґрунтувати використання будь-якого з елементів, які беремо в роботу;

• працюємо лише з надійними виробниками та перевіреними постачальниками, щоб уникнути будь-яких негараздів;

• перед проведенням робіт складаємо детальний кошторис і план-графік виконання робіт, щоб замовник знав, на що розраховувати.

Наші переваги

У своїй роботі ми цінуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, щоб мати змогу надати максимально релевантну пропозицію. Саме тому ми, крім всього, пропонуємо зробити дизайн не дорого, якщо ви вагаєтесь щодо того, який саме хочете ремонт або шукаєте бюджетний варіант. Ми готові втілювати в життя ваші побажання щодо якісних змін помешкання чи офісу.

Команда кваліфікованих фахівців з ремонту та дизайну забезпечить вам супровід на кожному етапі робіт.

Одним з наріжних каменів будь-якого ремонту є бюджет, який власник може виділити на проведення робіт, саме тому ми маємо цікаві та вигідні пропозиції щодо співпраці. Звертаючись у компанію Бельведер ви отримаєте не просто якісний ремонт, надійні матеріали та гарантію на проведені роботи, а й дизайн квартир чи офісу в подарунок! Ми пропонуємо нашим замовникам повний розрахунок витрат на матеріали та прозору звітність.

Не вагайтеся, звертайтеся до Бельведер – ми зробимо ваше житло комфортним і стильним!

Перелік послуг та цін
Ремонт квартир
Косметичний ремонт квартири
від 2 000 грн/м2
Комплексний ремонт квартири без перепланування
від 4 000 грн/м2
Комплексний ремонт квартири з частковим переплануванням
від 5 000 грн/м2
Комплексний ремонт квартири з повним переплануванням
від 6 000 грн/м2
Ремонт офісу
Залиште свій відгук про роботу спеціаліста залишити відгук
Місце надання послуг
Міста України
Місце надання послуг
Міста України
Київська обл.
Київ